Skip to content
Hemen kaydol
Kal Robson ve grubu, Bruiloftsband, Lizbon
🎸 Düğün grubu · Lizbon Uluslararası

Kal Robson ve grubu

Lizbon merkezli düğün grubu: bulaşıcı enerji, zarafet ve baştan sona dolu bir dans pisti.

Kal Robson ve grubu hakkında

Kal Robson ve grubu, her kutlamayı gerçekten unutulmaz kılmak için tasarlanmış üstün nitelikli bir müzik projesidir. Lizbon merkezli olarak bulaşıcı bir enerjiyi, zarafeti ve güçlü bir sahne varlığını bir araya getiriyoruz — yüksek kaliteli canlı müzik ve baştan sona dolu bir dans pisti isteyen düğünler ve etkinlikler için ideal seçim.

Çok yönlü repertuarımız ve her ayrıntıya gösterdiğimiz milimetrik özenle, büyük gününüzün farklı anlarına kusursuzca uyum sağlıyoruz. Törenin ve welcome drink'in samimi atmosferinden partinin patlayıcı enerjisine kadar ideal havayı yaratıyoruz. Kalitesi ve etkisi sayesinde sunduğumuz program, kurumsal etkinliklere, özel partilere ve festivallere de tam bir başarı garantisiyle uyum sağlıyor.

Fotoğraflar

Kal Robson ve grubuKal Robson ve grubuKal Robson ve grubuKal Robson ve grubu

Video

Müsaitlik sorun

Doğrudan Kal Robson ve grubu ile — ücretsiz, bağlayıcı değil, komisyon yok.

E-postayla bir onay alırsınız. Kal Robson ve grubu sizinle doğrudan iletişime geçer.

Doğrudan iletişime geçin

Aracı yok, komisyon yok — doğrudan sanatçıyla anlaşırsınız.

Bildir

Lisboa Haritayı görüntüle

Sahne ışıkları altında

Kal Robson ve grubu profilini paylaş

Sosyal medya hesapların için kişisel bir fotoğraf kartı ve 15 saniyelik video.

Paylaşım paketini aç

Yükleniyor…

En az 300 €gösteri başınaMüsaitlik sorun

Yorumlar

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yaz.

Yorumlar nasıl çalışır? Bu hizmet sağlayıcının bir gösterisinde veya etkinliğinde bizzat bulunmuş olan herkes yorum yazabilir. Yorum yazanın e-posta adresini bir onay e-postasıyla kontrol ederiz, ancak rezervasyon yapılıp yapılmadığına bakmayız. Yorum, yazarın görüşüdür: hizmet sağlayıcı yorumu değiştiremez veya silemez. Kötüye kullanım, spam veya gerçeğe aykırı bilgi içeren yorumları kaldırırız. Yorumlar arama sonuçlarının sıralamasını belirlemez.

Yorum yaz

Kal Robson ve grubu için rezervasyon yaptın mı ya da onu iş başında gördün mü? Deneyimini rezervasyon yapan diğer kişilerle paylaş.

Puanın
Yorumunla birlikte gösterilir. Yalnızca adın yeterli.
Başkaları göremez. Sana bir onay e-postası göndereceğiz.
En az 10 karakter, bağlantı içermemeli.

Benzer profiller

Bu profili inceleyen organizatörlerin ilgisini çekebilecek profiller.

Tüm sanatçıları gör
Antares Band, Düğün grubu, Vilnius
Uluslararası

Düğün grubu

Antares Band

Vilnius, Litvanya

Vilnius'ta canlı düğün müziği – ilk danstan son akora kadar.

Görüntüle →
Elan Mess, Düğün grubu, Lizbon

Düğün grubu

Elan Mess

Lizbon, Portekiz

Lizbon merkezli düğün grubu: her kutlamaya enerji ve zarafet, tüm ülkede hizmet.

En az 650 €Görüntüle →
DAVViX, DJ, Porto
Uluslararası

DJ

DAVViX

Porto, Portekiz

Porto'dan house, tech house, techno ve EDM çalan, son derece enerjik setleriyle öne çıkan DJ ve prodüktör.

En az 155 €Görüntüle →