Skip to content
Cris Vibe, Club-dj, Milano
🎧 DJ de club / house · Milano Internațional

Cris Vibe

Cris Vibe, DJ de club din Milano, pentru seri pline de energie.

Despre Cris Vibe

Cris Vibe este DJ de club din Milano și poate fi rezervat pentru evenimente în Milano.

Verifică disponibilitatea

Direct la Cris Vibe — gratuit, fără obligații, fără comision.

Primești o confirmare pe e-mail. Cris Vibe te va contacta direct.

Ia legătura direct

Fără intermediari, fără comision — discuți direct cu artistul.

Raportează

Milano Vezi harta

În lumina reflectoarelor

Distribuie Cris Vibe

Un card foto personal și un videoclip de 15 secunde pentru rețelele tale sociale.

Deschide pachetul de distribuire

Se încarcă…

De la 150 €per spectacolVerifică disponibilitatea

Recenzii

Nu există încă recenzii. Fii primul care scrie una.

Cum funcționează recenziile? Oricine a participat la un spectacol sau la un eveniment cu acest prestator poate scrie o recenzie. Verificăm adresa de e-mail printr-un e-mail de confirmare, dar nu și dacă a existat o rezervare. O recenzie este părerea autorului: prestatorul nu o poate modifica sau șterge. Eliminăm recenziile cu conținut abuziv, spam sau informații false. Recenziile nu influențează ordinea rezultatelor căutării.

Scrie o recenzie

Despre Cris Vibe: ai făcut o rezervare sau ai văzut o prestație live? Împărtășește-ți experiența cu alți organizatori.

Evaluarea ta
Va fi afișat împreună cu recenzia ta. Prenumele este suficient.
Nu este vizibilă pentru ceilalți. Îți trimitem un e-mail de confirmare.
Cel puțin 10 caractere, fără linkuri.

Profiluri similare

Interesant și pentru cei care văd acest profil.

Vezi toți artiștii
DJ UNIVERSE, DJ de club / house, Vigo
Internațional

DJ de club / house

DJ UNIVERSE

Vigo, Spania

DJ și producător din Vigo: Club House elegant și Psytrance intens, seturi adaptate fiecărui public.

Vezi →
PIGMEO, DJ de club / house, Málaga
Internațional

DJ de club / house

PIGMEO

Málaga, Spania

DJ și producător din Málaga: Tech House cu influențe latino, afro și arabe, energie pură pe ringul de dans.

Vezi →
MIRCO CONTE, DJ de club / house, Milano
Internațional

DJ de club / house

MIRCO CONTE

Milano, Italia

DJ de club în Milano: seturi electronice pe măsură, care țin ringul plin.

Vezi →