Skip to content
DJ Hoddy, DJ, Győr
🎧 DJ · Győr International

DJ Hoddy

DJ Hoddy fra Győr – over 25 års musikerfaring: retro, dance, pop og house til klubber, bryllupper og firmafester.

Om DJ Hoddy

Hej! 🙂

Jeg hedder Tamás Horváth og er DJ Hoddy!

Jeg har arbejdet med musik, siden jeg var 16 år, og har over 25 års musikerfaring. Jeg arbejder som DJ, producer og lydtekniker og har også mine egne numre og mixes. 🎧🎶

**Musikstilarter:** 🎵 Retro • Dance • Pop • Classic House • Deep House • Trance • Tech House • Techno • (Mashup)

Mit musikalske univers er alsidigt, så jeg kan skabe flere forskellige stemninger, tilpasset arrangementets karakter og publikum.

Jeg påtager mig gerne kluboptrædener, gæste-DJ-sets, bryllupper, firmaarrangementer og andre lejlighedsvise opgaver.

Hvis I leder efter en DJ til et kommende arrangement, eller gerne vil samarbejde med mig, så kontakt mig endelig! Jeg aftaler med glæde detaljerne. 😃🤘 🔊 Efter behov råder jeg også over eget lyd- og lysudstyr.

Tak, fordi I læste med!

**DJ Hoddy – Tamás Horváth** 📞 +36 30 467 5168

Billeder

DJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ HoddyDJ Hoddy

Video

Tjek ledighed

Direkte til DJ Hoddy — gratis og uforpligtende, uden kommission.

Du modtager en bekræftelse på e-mail. DJ Hoddy kontakter dig direkte.

Kom i direkte kontakt

Intet mellemled, ingen kommission – du handler direkte med kunstneren.

Rapportér

Győr Se kortet

I rampelyset

Del DJ Hoddy

Et personligt fotokort og en video på 15 sekunder til dine sociale medier.

Åbn delingspakken

Indlæser…

Fra 175 €pr. optrædenTjek ledighed

Anmeldelser

Ingen anmeldelser endnu. Vær den første til at skrive en.

Hvordan fungerer anmeldelser? Alle, der har oplevet en optræden eller et arrangement med denne udbyder, kan skrive en anmeldelse. Vi tjekker e-mailadressen med en bekræftelsesmail, men ikke om der har været en booking. En anmeldelse er skribentens egen mening: udbyderen kan ikke redigere eller slette den. Vi fjerner anmeldelser, der misbruger tjenesten, er spam eller indeholder usandheder. Anmeldelser påvirker ikke rækkefølgen i søgeresultaterne.

Skriv en anmeldelse

Har du booket eller set DJ Hoddy i aktion? Del din oplevelse med andre bookere.

Din vurdering
Vises sammen med din anmeldelse. Et fornavn er nok.
Vises ikke for andre. Vi sender dig en bekræftelsesmail.
Mindst 10 tegn, uden links.

Lignende profiler

Også værd at se for bookere, der kigger på denne profil.

Se alle kunstnere
Jimmy-D, DJ, Haag
International

DJ

Jimmy-D

Haag, Nederlandene

Alsidig DJ og producer fra Haag: fra hollandske hits til moombahton og hardstyle

500 €Se →
DJ Keith, DJ, North Yorkshire
International

DJ

DJ Keith

North Yorkshire, Storbritannien

Alsidig DJ fra North Yorkshire: remixes, mash-ups, originale numre fra alle årtier og partymusik.

Se →
Mounmoney, DJ, Amsterdam
International

DJ

Mounmoney

Amsterdam, Nederlandene

Alsidig DJ fra Amsterdam: R&B, Urban, Afro, Latin, House og hits, der fylder dansegulvet.

Fra 550 €Se →