Skip to content
Crowlin Circus, Bruhalec ognja, Faro
🔥 Bruhalec ognja · Faro Mednarodni

Crowlin Circus

Požiralec ognja Crowlin Circus – ognjene cirkuške predstave za dogodke v Faru in po vsej Evropi.

Predstavitev: Crowlin Circus

Požiralec ognja Crowlin Circus prinaša ognjene cirkuške predstave na dogodke v Faru in širše

Crowlin Circus je požiralec ognja in cirkuška skupina s sedežem v Faru, ki prinaša ognjen spektakel na prostem na dogodke po vsej Portugalski in zunaj njenih meja. Ognjene predstave združujejo žongliranje, palico, poi, kocko, ognjeno kolo, vrvi, ognjeni top, gorenje telesa in bruhanje ognja, na voljo pa so v 15-minutni ali 25-minutni različici. Poleg plamenov ekipa ponuja tudi hojo na hoduljah, magijo, enokolo, točke na napeti in ohlapni vrvi ter fakirske točke oziroma točke z obešanjem.

Njihove predstave se podajo v skoraj vsako okolje – od zabav, porok in poslovnih dogodkov do festivalov, koncertov, predstavitev, odprtij in promocijskih kampanj – z izkušnjami v barih, klubih in na sejmih ter ob nastopih skupin in DJ-jev. Za najem so na voljo tudi trije veliki šotori velikosti 12 m x 6 m ter avdio in video oprema. Preverite razpoložljivost ali zahtevajte ponudbo prek obrazca na tej strani.

Video

Preveri razpoložljivost

Gre naravnost k: Crowlin Circus – brezplačno, brez obveznosti, brez provizije.

Potrditev prejmeš po e-pošti. Crowlin Circus se ti oglasi neposredno.

Stopi v stik neposredno

Brez posrednika, brez provizije – dogovarjaš se neposredno z izvajalcem.

Prijavi vsebino

Faro Poglej zemljevid

V soju žarometov

Delite Crowlin Circus

Osebna fotografska kartica in 15-sekundni video za vaša družbena omrežja.

Odpri paket za deljenje

Nalaganje…

Cena na povpraševanjePreveri razpoložljivost

Ocene

Še ni ocen. Napiši prvo oceno.

Kako delujejo ocene? Oceno lahko napiše vsakdo, ki je osebno doživel nastop ali dogodek s tem ponudnikom. E-poštni naslov preverimo s potrditveno e-pošto, ne preverimo pa, ali je do rezervacije prišlo. Ocena je mnenje avtorja: ponudnik je ne more urejati ali izbrisati. Ocene z zlorabo, neželeno vsebino ali neresnicami odstranimo. Ocene ne vplivajo na vrstni red v rezultatih iskanja.

Napiši oceno

Imaš izkušnjo z rezervacijo ali nastopom: Crowlin Circus? Deli jo z drugimi naročniki.

Tvoja ocena
Prikaže se ob tvoji oceni. Dovolj je ime.
Drugim ni viden. Poslali ti bomo potrditveno e-pošto.
Vsaj 10 znakov, brez povezav.

Podobni profili

Vredno ogleda tudi za naročnike, ki si ogledujejo ta profil.

Vsi izvajalci
Vuurspuwer Nuno, Bruhalec ognja, Utrecht
Mednarodni

Bruhalec ognja

Vuurspuwer Nuno

Utrecht, Nizozemska

Bruhalec ognja Nuno je ognjeni artist iz Utrechta, ki zabavo dvigne na višjo raven. Z edinstveno mešanico surove moči, umetniške natančnosti in spektakularnih ognjenih šovov očara vsako občinstvo.

Poglej →
Crowlin Circus, Bruhalec ognja, Faro
Mednarodni

Bruhalec ognja

Crowlin Circus

Faro, Portugalska

Ognjene predstave, cirkus in hoja na hoduljah iz Fara – za festivale, poroke in poslovne dogodke po Evropi.

150 € – 400 €Poglej →
Vivien Fantasydance, Bruhalec ognja, Gradec
Mednarodni

Bruhalec ognja

Vivien Fantasydance

Gradec, Avstrija

Plesne, ognjene in LED predstave iz Gradca – orientalski ples, tribal fusion in poi/voi.

Poglej →