Skip to content
Re-Members, Tánczenekar, Brest
🎸 Coverzenekar · Brest Nemzetközi

Re-Members

Három fivér, egy nővér és egy közös szenvedély: a ROCK! Coverband a 80-as, 90-es és 2000-es évekből.

Re-Members bemutatkozása

🎸 RE MEMBERS – Három fivér, egy nővér és egy közös szenvedély: a ROCK!

Mi vagyunk a Re-Members, egy rock, pop és hard rock feldolgozásokat játszó zenekar a 80-as, 90-es és 2000-es évekből, Dél-Finistère-ben (Quimper) működünk, és ugyanaz a szenvedély köt össze minket: a zene és az öröm, hogy színpadon megoszthatjuk!

A repertoárunk?

A Guns N' Roses-tól a Muse-ig, a The Cranberries, a Depeche Mode, Phil Collins, Roxette, Metallica, Pat Benatar vagy a Green Day érintésével több generáció kultikus dalait dolgozzuk fel saját értelmezésünkben, miközben hűek maradunk az eredetik szelleméhez.

🎤 A mi kis különlegességünk?

Egy férfi-női énekesduó, gondosan kidolgozott négyszólamú harmóniák és mindenekelőtt egy valódi családi összhang, amely identitásunk szerves része.

A Re-Membersnél a rockot nem csak játsszuk: családostul éljük!

Fotók

Re-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-MembersRe-Members

Videó

Kérdezz rá az időpontra

Közvetlenül Re-Members részére — ingyen, kötelezettség és jutalék nélkül.

E-mailben visszaigazolást kapsz. Re-Members közvetlenül felveszi veled a kapcsolatot.

Lépj kapcsolatba közvetlenül

Nincs közvetítő, nincs jutalék — közvetlenül az előadóval egyeztetsz.

Bejelentés

Brest Térkép megtekintése

Reflektorfényben

Re-Members megosztása

Személyes fotókártya és 15 másodperces videó a közösségi oldalaidra.

Megosztási csomag megnyitása

Betöltés…

Min. 650 €fellépésenkéntKérdezz rá az időpontra

Értékelések

Még nincs értékelés. Légy te az első, aki ír egyet.

Hogyan működnek az értékelések? Értékelést bárki írhat, aki személyesen részt vett ennek a szolgáltatónak egy fellépésén vagy rendezvényén. Az e-mail-címet egy megerősítő e-maillel ellenőrizzük, de azt nem, hogy volt-e foglalás. Az értékelés az írójának a véleménye: a szolgáltató nem módosíthatja és nem törölheti. A visszaélést, spamet vagy valótlanságot tartalmazó értékeléseket eltávolítjuk. Az értékelések nem befolyásolják a keresési találatok sorrendjét.

Írj értékelést

Foglaltad már, vagy láttad munka közben: Re-Members? Oszd meg a tapasztalatodat más megrendelőkkel.

A pontszámod
Az értékelésed mellett jelenik meg. Elég a keresztneved.
Mások nem látják. Küldünk neked egy megerősítő e-mailt.
Legalább 10 karakter, linkek nélkül.

Hasonló profilok

Ezeket is érdemes megnézni, ha ezt a profilt nézed.

Összes előadó
VanCover, Coverzenekar, Varsó
Nemzetközi

Coverzenekar

VanCover

Varsó, Lengyelország

Öttagú cover zenekar Varsóból: rock, blues és classic rock, 100%-ban élőben, playback nélkül.

Megnézem →
One Night Band, Coverzenekar, Rheine
Nemzetközi

Coverzenekar

One Night Band

Rheine, Németország

Élő coverbanda Rheinéből esküvőkre, céges rendezvényekre és bulikra – pop, rock, soul és disco Németországban, Hollandiában és Belgiumban.

Min. 3.745 €Megnézem →
Sweet & Sour, Coverzenekar, Firenze
Nemzetközi

Coverzenekar

Sweet & Sour

Firenze, Olaszország

Két hihetetlen hang, amely bármilyen eseményt egyedivé és érzelmekkel telivé varázsol.

Min. 300 €Megnézem →